Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC 8 ГБ / 1777 МГц8 ГБ / 1807 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC 912-V397-644 | 1 618 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC 8 GB GDDR6 128bit 3DP/HD | 1 262 zł |
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8GB OC LHR GR-GFP-MSI-0291 | 1 254 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8GB OC | 1 262 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 Ventus 2X 8GB OC | 1 262 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC
Ціни на MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G | від 1 556 zł | 1 пропозиція | ||
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 8G OC | від 1 248 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →