Відеокарта MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G V1 (912-V398-035)
Фото 5 |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G V1 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G V1
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X V1 12GB | 1 999 zł |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X V1 12GB GDDR6 192bit | 1 999 zł |
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X V1 12GB MSI RADEON RX 6750 X | 2 249 zł |
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X 12GB GDDR6 | 1 919 zł |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X V1 12GB GDDR6 192bit | 2 249 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →