Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G
Відео 3Фото 6 |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G 16 ГБ / 2685 МГц16 ГБ / 2685 МГц White Edition |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G Karta graficzna - 16GB GDDR6 18G | 2 149 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 533 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Slim 16G GDDR6 128bit KGM | 2 249 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0320 | 2 279 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Slim 16GB DLSS 3 | 2 299 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G
Ціни на MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM 16G | від 2 149 zł | 23 пропозиції | ||
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X SLIM WHITE 16G | від 2 376 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →