Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E 12G OC
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E 12G OC |
|
Потужна та продуктивна ігрова відеокарта середньої цінової категорії від MSI 2023 року виходу. Незважаючи на високу вартість в ієрархії відеоприскорювачів NVIDIA Ada Lovelace вона займає проміжну роль, перевершуючи молодші GPU 50-ї та 60-ї серії, але водночас суттєво поступаючись монстрам RTX 4080 та RTX 4090. Головним чином вона призначена для ігрових ПК з 2 -моніторами, при активації DLSS та зниженні ігрових налаштувань може використовуватися для ігор з роздільною здатністю 4K.
Також може бути помічником для фото і відео обробки, монтажу, тривимірного моделювання та інших ресурсомістких завдань. Відеокарта помітно відрізняється від тієї версії RTX 4070, яку спочатку представила NVIDIA ― довжина друкованої плати становить 24 см, GPU займає два слоти материнської плати, а для її охолодження передбачено 2 масивні вентилятори TORX FAN з підтримкою безшумного режиму роботи.
Виробником позиціонується в ролі оптимальної заміни для GPU NVIDIA позаминулих поколінь на кшталт RTX 2060/2060 SUPER та ранніх карт серії GTX 10XX та GTX 16XX. MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E 12G OC має ряд спільних рис зі своїм прямим попередником RTX 3070. Обидва GPU мають по 5888 потокових процесорів, 184 блоки текстурування (TMU), 184 тензорних ядер четвертого покоління і 46 виділених ядер.
Ядра наступного покоління забезпечує більш якісну обробку ігрового освітлення та ефективнішу домальовку кадрів за допомогою нейромереж, за рахунок чого в іграх помітно підвищує середню кількість кадрів на секунду. При цьому тактові частоти GPU зросли з 1725 МГц до 2475 МГц, а пам'ять прискорилася з 14000 МГц до 21000 МГц, завдяки чому ігрова продуктивність пристрою зросла майже в півтора рази, вставши в один ряд з показниками топової моделі минулого покоління Ge8.
ААА-проекти рівня Baldur's Gate 3, Cyberpunk 2077 та Witcher 3 Remastered вона забезпечує фреймрейт не менше 80 FPS у роздільній здатності 1440p з максимальними налаштуваннями графіки. При цьому у неї досить низьке енергоспоживання у перерахунку на продуктивність – всього 200 Вт, тому для всього збирання виробник рекомендує використовувати блок живлення потужністю 650 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E 12G OC
Усі ціни 19 →MSI GeForce RTX 4070 Ventus 2X E 12G OC V513-432R | 2 569 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E 12GB OC GDDRX6 192bit 3DP | 2 715 zł |
MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0331 | 2 949 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ventus 2X E OC 12GB | 2 569 zł |
MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E OC 12G RTX 4070 VENTUS 2X E 12G OC | 2 711 zł |