Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC
Відео 4Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC |
|
Відеокарта середнього класу із 8 ГБ графічної пам'яті GDDR6 від відомого тайванського виробника MSI. Виробником позиціонується як представник верхньої частини середньої цінової категорії, який найкраще підійде для створення геймерських систем, що забезпечують комфортний геймплей в іграх при роздільній здатності 1080p та 1440p. На думку виробника ідеально підійде для заміни GPU NVIDIA позаминулих поколінь рівня GTX 1660 і RTX 2060.
Входить до універсальної лінійки MSI Ventus 2023 року, більшість моделей якої зроблено за принципом «надійне охолодження та нічого зайвого». Відрізняється стандартною довжиною друкованої плати та наявністю фірмової посиленої двовентиляторної системи охолодження TORX FAN 4.0 з підтримкою безшумного пасивного режиму роботи Zero Frozr. В основі відеокарти MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC лежить графічний процесор AD 107 на базі прогресивної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, зроблений за оновленим 5-нм техпроцесом.
Відеоядро працює на частоті 2505 МГц, а пам'ять - 17000 МГц, кількість потокових процесорів досягає 3072, а загальний заявлений рівень продуктивності складає 15 терафлопс. Як і всі представники сімейства NVIDIA Ada Lovelace, цей прискорювач підтримує апаратне трасування променів і систему масштабування DLSS 3.0 на основі технології Frame Generation, яка дозволяє розраховувати на додаткове прискорення в проєктах, де реалізований цей алгоритм.
У чистих синтетичних тестах OpenCL GeForce RTX 4060 набирає 105 000 балів, у бенчмарку Vulkan виходить 99 000 балів. Це майже на 20% швидше позаминулого RTX 3060. Якщо усереднити ігрові результати GeForce RTX 4060 в 15 популярних блокбастерах останніх років включаючи The Last Of Us, Hogwarts Legacy, Cyberpunk 2077 і Elden Ring, то в середньому вийде трохи більше. Це майже на 15% швидше попередника RTX 3060.
У тестах при роздільній здатності 1440p прискорювач RTX 4060 в середньому на 10% обходить RTX 3060. класу минулих років на кшталт Radeon RX 570 або GeForce 1060. Крім самої карти в комплект входить програмне забезпечення MSI Control Center і MSI Afterburner. Перше виводить оптимізацію на новий рівень завдяки системним режимам і ресурсам, що легко настроюються, для широкого спектру сценаріїв і потреб. А MSI Afterburner є однією з найпопулярніших і зручніших утиліт для розгону відеокарт NVIDIA та AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC
Усі ціни 20 →Msi Geforce Rtx 4060 Ventus 2X V516-004R Karta Graficzna Czarny 8GB | 1 399 zł |
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK OC 8GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0310 | 1 399 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black OC 8GB DLSS 3 | 1 399 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black OC 8GB GDDR6 128bit GeForce RTX 4060 | 1 481 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black OC 8GB DLSS 3 | 1 399 zł |
Середньокласна відеокарта із сімейства NVIDIA Ada Lovelace
Відеокарта GeForce RTX 4060 - це відносно нова модель народного відеоадаптера від NVIDIA, яка прийшла на зміну позаминулій моделі RTX 3060. На відміну від потужніших моделей серії Ada Lovelace, RTX 4060 орієнтована на ігри в роздільній здатності Full HD і, на думку NVID, замінником GPU середнього класу, випущених 4-5 років тому, які вже не здатні впоратися із сучасними іграми.
Швидка, прохолодна та надійна
Модель від MSI входить до лінійки MSI Ventus 2023 року, створеної за принципом "надійного охолодження і нічого зайвого". Як і більшість її побратимів, вона оснащена потужною посиленою системою охолодження TORX FAN 4.0 з парою збільшених вентиляторів зі скривленими лопатями і масивним бекплейтом. Тут немає підсвічування, але є безшумний режим роботи Zero Frozr. В основі MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC лежить графічний процесор AD 107 (5 нм), що працює на частоті 2505 МГц, об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 8 ГБ, а загальна потужність пристрою – 15 терафлопс. При цьому для живлення картки достатньо лише 115 Вт.
DLSS 3.0 із системою генерації пропущених кадрів
У найпопулярніших іграх цього року (BG3, Hogwarts Legacy, Phantom Liberty) у роздільній здатності Full HD тестова RTX 4060 працює плавно і видає більш ніж комфортні 80+ FPS з максимальними графічними налаштуваннями. Це майже на 15% швидше, ніж попередник RTX 3060. У той же час в іграх з більш високою роздільною здатністю, особливо в проєктах, вимогливих до об'єму відеопам'яті, таких як RE4 Remake, Hogwarts Legacy і Forspoken, перевага надається відеокарті з 12 ГБ відеопам'яті, незважаючи на більш продуктивний графічний чип, що робить RTX 4060 менш конкурентоспроможною. Однак рівень відставання залежить від конкретної гри. При цьому серія 4000 NVIDIA має серйозну перевагу перед попередниками - удосконалена версія DLSS 3.0, яка, використовуючи нейронні мережі, здатна заповнювати пропущені кадри.