Відеокарта MSI GT 1030 2GHD4 LP OC (912-V809-3817)
Фото 5 |
MSI GT 1030 2GHD4 LP OC |
|
Малогабаритна дискретна відеокарта базового рівня з низьким енергоспоживанням, безшумним охолодженням і повноцінною підтримкою моніторів високої/надвисокої роздільної здатності (може працювати в режимах до 2160р/60Hz). Виробником позиціонується як модель базової цінової категорії, орієнтована на застосування в багатоцільових побутових і офісних ПК з процесорами, які не мають власного вбудованого відеоядра.
Завдяки низькопрофільному виконанню і укороченій довжині друкованої плати (150 мм), відеокарта MSI GT 1030 2ghd4 LP OC може використовуватися в складі компактних мультимедійних систем класу HTPC, які збираються в малогабаритних корпусах стандарту mini-ITX. Графічний процесор Nvidia Pascal GP108, що працює в зв'язці з графічною пам'яттю GDDR4 (2 Гб, 64-х бітна шина), здатний забезпечити початковий рівень ігрової продуктивності.
Може гарантувати прийнятний фреймрейт в більшості популярних ігрових проєктів 2014-2019 року в роздільній здатності до 1920х1080 і низько-середніх/середніх налаштуваннях якості графіки. Споживає всього 20 Вт енергії, не потребує підключення додаткових ліній живлення PCI-E, здатна стабільно працювати з бюджетними БЖ скромної потужності. Графічний процесор GP108 підтримує функцію апаратного прискорення декодування мультимедійного контенту високої / надвисокої роздільної здатності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI GT 1030 2GHD4 LP OC
Усі ціни 10 →MSI NVIDIA GEFORCE GT 1030 2GHD4 LP OC karta graficzna "2 GB GDDR4 1518 MH | 355 zł |
MSI GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC GR-GFP-MSI-692 | 358 zł |
Karta graficzna MSI Geforce GT 1030 2GHD4 LP OC 2GB | 347 zł |
MSI GeForce GT 1030 2GHD4 LP OC 2GB DDR4 64bit | 359 zł |