Відеокарта MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Фото 6 |
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC 6 GB GDDR6/PCI Express 40/1492MHz/14000MHz/L | 1 003 zł |
MSI GeForce RTX 3050 Low Profile OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 997 zł |
MSI GeForce RTX 3050 LP OC 6GB GDDR6 96bit DLSS | 879 zł |
MSI Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 LP 6GB OC GDDR6 | 992 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 LP OC 6GB GDDR6 | 872 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Ціни на MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G |
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC | від 872 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →