Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Zdjęcia 6 |
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC 6 GB GDDR6/PCI Express 40/1492MHz/14000MHz/L | 1 003 zł |
MSI GeForce RTX 3050 Low Profile OC - 6GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 944 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 LP OC 6GB GDDR6 | 872 zł |
MSI GeForce RTX 3050 LP OC 6GB GDDR6 96bit DLSS | 879 zł |
MSI GeForce RTX 3050 LP OC 6GB GDDR6 96bit DLSS | 879 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Ceny na MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G |
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC | od 872 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →