Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G VENTUS 3X OC (912-V511-221)
Zdjęcia 7 |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G VENTUS 3X OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G VENTUS 3X OC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4080 Super 16G Ventus 3X OC | 6 275 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER VENTUS 3X OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzn | 5 165 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER Ventus 3X OC 16GB GDDR6X | 6 250 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16GB VENTUS 3X OC | 5 373 zł |
Msi Rtx 4080 Super Venuts 3x Oc 16gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany 912-V | 5 617 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →