Karta graficzna MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV1 (912-V809-3831)
Zdjęcia 5 |
MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV1 4 GB / 1590 MHz4 GB / 1620 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1650 D6 Ventus XS OC V1 4GB | 810 zł |
Karta graficzna MSI GeForce GTX 1650 D6 Ventus XS OC V1 4GB GEFORCE GTX 16 | 810 zł |
MSI Ventus GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV1 **IN HAND**SHIPS TODAY**NEW* | 1 076 zł |
Msi Gtx 1650 D6 Ventus Xs Ocv1 4gb Gddr6 Graphic Card Czarny 912-V809-3616 | 789 zł |
MSI Gaming GeForce GTX 1650 128-Bit 4GB GDRR6 GTX 1650 D6 Ventus XS OCV1 | 800 zł |
Modyfikacje MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV1
Ceny na MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV1 |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS V1 | od 750 zł | 1 oferta | ||
MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OCV1 | od 789 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →