Karta graficzna MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G
Wideo 6Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G |
|
Wydajna, najwyższej klasy karta graficzna do gier z 2021 roku, która może zagwarantować niezmiennie wysoką liczbę klatek na sekundę we wszystkich popularnych projektach gier z lat 2015-2021 w rozdzielczości WQHD / 4K przy maksymalnych ustawieniach graficznych. Natywnie obsługuje interfejs systemowy PCI-E Gen4 x16, kompatybilny ze swoimi poprzednikami Gen2 / Gen3. Zaprojektowany dla wymagających graczy, e-sportu, entuzjastów podkręcania i modderów poszukujących wydajności, wyglądu i technologii MSI Mystic Light Sync.
Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej. Podobnie jak jej poprzednik 2020 MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, ta karta graficzna jest wyposażona w procesor graficzny Nvidia GA102 z progresywną mikroarchitekturą Ampere. Ale w tym przypadku procesor graficzny ma zwiększoną liczbę aktywnych bloków funkcjonalnych (80 multiprocesorów strumieniowych zamiast 64), większą ilość pamięci graficznej GDDR6X (12 zamiast 10 GB), a szerokość magistrali pamięci została zwiększona z 320 do 384 bitów.
Zmiany te pozytywnie wpłynęły na wydajność karty graficznej MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G, która znacząco zbliżyła się do flagowego modelu GeForce RTX 3090. Oprócz gamingu model ten może być wykorzystywany do skutecznego rozwiązywania problemów z uczeniem maszynowym, przyspieszania przetwarzanie cyfrowych treści multimedialnych, renderowanie 3D GPU i strumieniowanie 4K / 8K.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X 12G
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3080 Ti Suprim X 12GB | 9 000 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3080 Ti Suprim X 12GB RTX 3080 TI SUPRIM X | 9 000 zł |
Karta graficzna MSI Zestaw karta graficzna MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM | 5 448 zł |