Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC
Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X White 8G OC V516-030R | 1 425 zł |
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X OC WHITE - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 558 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8GB GDDR6 128bit K | 1 444 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8GB GDDR6 128bit 1 | 1 485 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8GB GDDR6 128bit 1 | 1 442 zł |
Karta graficzna GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC 8GB GDDR6 128bit GeFor | 1 143 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →