Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X SLIM 12G
Zdjęcia 7 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X SLIM 12G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X SLIM 12G
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X SLIM 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 999 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Gaming X Slim 12GB GDDR6X | 3 724 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X SLIM 12G - RTX 4070 Ti GP | 3 962 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X SLIM 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 999 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING X SLIM 12G | 4 191 zł |
Msi Rtx 4070 Ti Gaming X Slim 12gb Gddr6x Graphic Card Posrebrzany 912-V51 | 4 362 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →