Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC
Wideo 2Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC 8 GB / 1777 MHz8 GB / 1807 MHz |
|
RTX 3050 oparte są na chipach GA106 z dodatkowym 8-pinowym zasilaniem i poborem mocy na poziomie 130 W.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX OC 8GB GDDR6 128bit DLSS | 1 159 zł |
MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC | 3 002 zł |
MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX OC 8GB GDDR6 128bit DLSS | 1 159 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC GDDR6 128bit 3DP/HDMI | 1 926 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC
Ceny na MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G | od 1 659 zł | 2 oferty | ||
MSI GeForce RTX 3050 AERO ITX 8G OC | od 1 159 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →