Karta graficzna MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G
Wideo 4Zdjęcia 7 |
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G 24 GB / 2610 MHz24 GB / 2640 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Gaming GeForce RTX 4090 24 GB GDRR6X 384-Bit HDMI/DP Nvlink Tri-Frozr | 16 941 zł |
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G DLSS 3 GR-GFP-MSI-0275 | 9 690 zł |
Karta graficzna MSI Suprim X GeForce RTX 4090 24GB DLSS 3 | 9 149 zł |
Karta graficzna MSI Suprim X GeForce RTX 4090 24GB DLSS 3 GEFORCE RTX 4090 | 9 299 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G
Ceny na MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM 24G | od 13 058 zł | 1 oferta | ||
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G | od 9 090 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →