Відеокарта MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G
Відео 4Фото 7 |
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G 24 ГБ / 2610 МГц24 ГБ / 2640 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI Gaming GeForce RTX 4090 24 GB GDRR6X 384-Bit HDMI/DP Nvlink Tri-Frozr | 16 941 zł |
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G DLSS 3 GR-GFP-MSI-0275 | 9 690 zł |
Karta graficzna MSI Suprim X GeForce RTX 4090 24GB DLSS 3 | 9 149 zł |
Karta graficzna MSI Suprim X GeForce RTX 4090 24GB DLSS 3 GEFORCE RTX 4090 | 9 299 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G
Ціни на MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM 24G | від 13 058 zł | 1 пропозиція | ||
MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G | від 9 149 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →