Відеокарта Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC
Фото 19 |
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC 24 ГБ / 2550 МГц24 ГБ / 2640 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Rog Strix 90YV0ID2-M0NA00 Karta Graficzna Biały 24 GB | 9 048 zł |
ASUS GeForce RTX 4090 ROG STRIX OC White - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficz | 9 999 zł |
ASUS GeForce RTX 4090 ROG STRIX Gaming OC 24GB WHITE DLSS 3 GR-GFP-ASU-047 | 9 990 zł |
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC 24GB | 10 240 zł |
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC 24GB | 10 240 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White | від 8 957 zł | 8 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC | від 9 048 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →