Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC
Відео 1Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC 12 ГБ / 2640 МГц12 ГБ / 2760 МГц |
|
Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC ― це масивна прокачана модифікація відеоприскорювача NVIDIA RTX 4070 Ti від Asus з 12 ГБ відеопам'яті та підтримкою оновлених технологій трасування променів та суперсемплінгу DLSS 3.0. Створена для спеціалістів з роботи з візуальним контентом, художників, аніматорів, майстрів VFX, геймдизайнерів тощо. На відміну від більшості GPU Asus із серії Twin, Gaming або ROG Strix, ця відеокарта створена для фахівців з роботи з візуальним контентом, художників, аніматорів, майстрів VFX, геймдизайнерів і т.д.
Вона пропонує багато можливостей для роботи з тривимірною графікою, включаючи пакет NVIDIA Studio, оптимізатор латентності Replex та інші фірмові технології NVIDIA, а її розширений набір відеопортів спрощує процес підключення зовнішніх моніторів. Щоб підкреслити природу пристрою, кожух та вентилятори пофарбували у вугільно-чорний колір, на якому виблискують позолочену назву ProArt та логотип із золотим перетином.
Додатково картку забезпечили безліччю цікавих допоміжних плюшок для спрощення робочого процесу: пакет інструментів для роботи з тривимірною графікою NVIDIA Studio, ПЗ для підвищення якості зображення та звуку під час стрімінгу, а також невеликі, але корисні утиліти для зниження затримки введення та прискорення обміну даними між SSD та пам'яттю відеокарти. В іншому це цілком звична відеокарта навколотопового рівня від NVIDIA, яка базується на звичному графічному процесорі NVIDIA AD 104 (5 нм) із 7680 потоковими процесорами та робочою частотою 2760 МГц.
Оснащена трислотовою системою охолодження, що забезпечує ефективне обдування компонентів з мінімальним рівнем шуму. При необхідності, вона готова до ручного розгону GPU та пам'яті. Якщо відкинути творче призначення даної моделі і повернутися до ігор, то це буде чи не найоптимальніший варіант для геймінгу в роздільній здатності 2K. У Baldur's Gate 3, Diablo 4, Starfield та інших хітах останнього часу Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC генерує в середньому від 50 до 100 кадрів за секунду в залежності від конкретної гри та ступеня закрученості всіх графічних налаштувань на максимум.
плюс-мінус видає заповітні 60 FPS з високими налаштуваннями графіки та роздільною здатністю 2K. У порівнянні з попереднім поколінням відеокарт NVIDIA Ampere вона також пропонує покращену обробку ігрового освітлення та більш ефективну систему масштабування зображення DLSS, яка в третьому поколінні навчилася домальовувати пропущені кадри, що стає особливо актуально при сильному задіянні рейтрейсингу і пов'язаної з цим просіданням FPS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC
Усі ціни 6 →ProArt GeForce RTX 4070 Ti 12 GB OC Edition GDDR6X karta graficzna PCIe 40 | 4 099 zł |
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 Ti OC Edition 12GB DLSS 3 | 4 099 zł |
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 Ti OC Edition 12GB DLSS 3 PRO | 4 099 zł |
Karta graficzna Asus ProArt GeForce RTX 4070 Ti OC 12GB GDDR6X (PROART-RTX | 4 455 zł |
Asus Proart Rtx 4070 Ti Gaming Oc 12gb Gddr6x Graphic Card Czarny 90YV0J30 | 4 522 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt | від 4 030 zł | 2 пропозиції | ||
Asus GeForce RTX 4070 Ti ProArt OC | від 4 099 zł | 6 пропозицій |