Відеокарта Asus GeForce GT 710 2GB DDR3 EVO
Фото 5 |
Asus GeForce GT 710 2GB DDR3 EVO 2022 ріккоротка |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce GT 710 2GB DDR3 EVO
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS GeForce GT 710 2 GB DDR3 EVO niskoprofilowa karta graficzna do cichyc | 189 zł |
ASUS GeForce GT 710 - 2GB GDDR3 RAM - Karta graficzna | 242 zł |
ASUS GeForce GT 710 EVO LP 2GB DDR3 64bit | 219 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce GT710 2GB DDR3 EVO | 241 zł |
ASUS Karta graficzna ASUS GeForce GT710 2GB DDR3 EVO | 216 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →