Відеокарта Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC
Фото 13 |
Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 4070 EVO 12 GB GDDR6X karta graficzna dla graczy Nvi | 2 969 zł |
ASUS Radeon RX 7800 XT DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 499 zł |
ASUS Radeon RX 7800 XT DUAL 16GB OC GR-ATIP-ASU-527 | 2 499 zł |
VGA PCIE16 RX7800XT 16GB GDDR6/DUAL-RX7800XT-O16G ASUS | 2 874 zł |
Asus Rx 7800 Xt 16gb Gddr6 Graphic Card Czarny 90YV0JJ1-M0NA00 | 2 984 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →