Відеокарта Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB (DUAL-RTX3050-O6G)
Відео 1Фото 10 |
Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB 6 ГБ / 1500 МГц6 ГБ / 1537 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6 GB GDDR6 karta graficzna dla gracz | 878 zł |
ASUS Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB | 973 zł |
Karta graficzna Asus Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB GDDR6 (DUAL-RTX3050-O6G) | 882 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6GB GDDR6 128bit DLSS | 899 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 6GB GDDR6 128bit DLSS | 899 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB
Ціни на Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 3050 Dual 6GB | від 985 zł | 1 пропозиція | ||
Asus GeForce RTX 3050 Dual OC 6GB | від 874 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →