Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual EVO OC 8GB (DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO)
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual EVO OC 8GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual EVO OC 8GB
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti EVO OC Edition 8GB GDDR6 PCIe 40 8GB GDDR6 D | 1 895 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 981 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL 8GB OC EVO DLSS 3 GR-GFP-ASU-0633 | 2 049 zł |
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti Evo OC Edition 8GB | 1 999 zł |
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti Evo OC Edition 8GB | 1 999 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →