Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced 16GB
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced 16GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced 16GB
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti Advanced Edition 16GB | 2 199 zł |
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti Advanced Edition 16GB DUAL-R | 2 199 zł |
Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti DUAL ADVANCED 16G GDDR6 128bit DUAL-RT | 2 231 zł |
Karta VGA Asus Dual GeForce RTX 4060 Ti Advanced Edition 16GB GDDR6 128bit | 2 345 zł |
Asus Rtx 4060 Ti Dual 16gb Gddr6 Graphic Card Czarny 90YV0JH7-M0NA00 | 2 480 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced 16GB GDDR6 - darmowy odbiór w 22 mi | 2 199 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced 16GB
Ціни на Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced 16GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual 16GB | від 2 193 zł | 3 пропозиції | ||
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced 16GB | від 2 199 zł | 7 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 16GB | від 2 232 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →