Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White OC
Фото 12 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White OC 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2550 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White OC
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DUAL-RTX4070S-O12G-WHITE 90YV0K84-M0NA00 | 3 099 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC White - 12GB GDDR6X RAM - Karta grafic | 3 199 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC WHITE 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0594 | 3 249 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4070 Super Dual OC 12GB | 3 099 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4070 Super Dual OC 12GB | 3 099 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White OC
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White | від 3 199 zł | 3 пропозиції | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual White OC | від 3 040 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →