Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ProArt OC (PROART-RTX4070TIS-O16G)
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ProArt OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 Ti SUPER ProArt OC
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ProArt GeForce RTX 4070 Ti Super OC Edition - Karta graficzna PCIe 40 | 4 179 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER PROART OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0596 | 4 649 zł |
ASUS ProArt GeForce RTX 4070 Ti Super OC Edition 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 4 449 zł |
Karta VGA Asus GeForce RTX 4070 Ti Super PROART-RTX4070TIS-O16G OC 16GB GD | 4 701 zł |
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 Ti SUPER OC 16GB | 6 185 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →