Відеокарта Asus Radeon RX 6700 XT DUAL OC (DUAL-RX6700XT-O12G)
Відео 2Фото 11 |
Asus Radeon RX 6700 XT DUAL OC 12 ГБ / 2581 МГц12 ГБ / 2622 МГц |
|
Оновлена модифікація досить популярної середньорівневої ігрової відеокарти зразка 2021 Asus Radeon RX 6700 XT DUAL, яка від попередниці відрізняється невеликим заводським розгоном - тактова частота роботи графічного процесора досягає 2622 МГц, в той час як у попередниці цей показник. В іншому ж, перед нами практично та сама модель геймерської відеокарти, здатна підтримувати стабільно високу частоту кадрів у всіх популярних комп'ютерних іграх 2016-2022 років при високих налаштуваннях якості графіки і дозволі аж до 2К.
Ключовий елемент апаратної частини відеокарти Asus Radeon RX 6700 XT DUAL OC - графічний процесор Navi 22 (архітектура RDNA 2, техпроцес 7 нм), який має 2560 потокових процесорів, 160 текстурних блоків і 64 блоки трастерування, а також 40 ядер для прискорення технологія Real-Time Ray Tracing). Що ж до пам'яті, то тут передбачено 12 ГБ GDDR6 з шиною 192 біт. Система охолодження обладнана радіатором з масивом теплових трубок та двома вентиляторами Axial-tech з подовженими лопатями та подвійними кульковими підшипниками. Задня захисна металева пластина запобігає вигину плати і пошкодженню доріжок. Серед іншого відзначимо той факт, що кожна карта перед постачанням до магазинів проходить 144-годинні тести продуктивності та стрес-тести з популярними іграми, які очолюють чарти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus Radeon RX 6700 XT DUAL OC
Asus 90YV0G83-M0NA00 Karta Graficzna Czarny | 2 193 zł |
ASUS Dual Radeon RX 6700 XT OC Edition 12GB GDDR6 Gaming Graphics Card | 4 000 zł |
ASUS DUAL RX 6700XT OC 12GB HDMI DP DUAL-RX6700XT-O12G SKLEP KOZIENICE RAD | 1 899 zł |
Модификації Asus Radeon RX 6700 XT DUAL OC
Ціни на Asus Radeon RX 6700 XT DUAL OC |
---|---|---|---|---|
Asus Radeon RX 6700 XT DUAL | від 1 089 zł | 4 пропозиції | ||
Asus Radeon RX 6700 XT DUAL OC | від 1 899 zł | 3 пропозиції |