Відеокарта Asus GeForce GTX 1630 Phoenix EVO 4GB
Фото 8 |
Asus GeForce GTX 1630 Phoenix EVO 4GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce GTX 1630 Phoenix EVO 4GB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Phoenix GeForce GTX 1630 4GB GDDR6 EVO to Twój bilet do gier na kompu | 746 zł |
ASUS Phoenix GeForce GTX 1630 EVO 4GB GDDR6 64bit | 759 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kara graficzna Asus GTX1630 4GB 4G-Evo-Phoenix 90YV0 | 751 zł |
Asus Phoenix Gtx 1630 Evo 4gb Gddr6 Graphic Card Czarny 90YV0I53-M0NA00 | 745 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →