Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual White OC 8GB
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual White OC 8GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual White OC 8GB
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti White OC Edition 8 GB GDDR6 karta graficzna | 1 768 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC White - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 990 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual White OC 8GB DLSS 3 | 1 929 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL 8GB OC WHITE DLSS 3 GR-GFP-ASU-0521 | 2 049 zł |
Karta graficzna ASUS GeForce RTX 4060 Ti Dual White OC 8GB DLSS 3 | 1 929 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →