Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt OC 16GB
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt OC 16GB 16 ГБ / 2565 МГц16 ГБ / 2685 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt OC 16GB
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ProArt GeForce RTX 4060 Ti OC Edition 16 GB GDDR6 karta graficzna dla | 2 449 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 Ti ProArt OC - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 313 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti PROART OC 16G GDDR6 128bit 3DP KG | 2 432 zł |
ASUS GeForce RTX 4060 Ti ProART 16GB OC DLSS 3 GR-GFP-ASU-0544 | 2 449 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti PROART OC 16G GDDR6 128bit 3DP 12 | 2 432 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt OC 16GB
Ціни на Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt OC 16GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt 16GB | від 2 420 zł | 8 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt OC 16GB | від 2 313 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →