Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt 16GB
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt 16GB 16 ГБ / 2565 МГц16 ГБ / 2685 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt 16GB
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS VGA RTX4060TI 16GB ProArt 16G 90YV0JH3-M0NA00 | 2 517 zł |
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4060 Ti 16GB DLSS 3 | 2 639 zł |
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4060 Ti 16GB DLSS 3 PROART-RTX4060 | 2 639 zł |
Karta graficzna Asus ProArt GeForce RTX 4060 Ti 16GB GDDR6 (PROART-RTX4060 | 2 548 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt 16GB
Ціни на Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt 16GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt 16GB | від 2 420 zł | 8 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4060 Ti ProArt OC 16GB | від 2 188 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →