Відеокарта Asus Radeon RX 7700 XT TUF OC
Фото 15 |
Asus Radeon RX 7700 XT TUF OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Radeon RX 7700 XT TUF OC
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus 90Yv0Jk0-M0Na00 90YV0JK0-M0NA00 Karta Graficzna Czarny 1509 x 592 x 3 | 2 090 zł |
ASUS Radeon RX 7700 XT TUF OC - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 377 zł |
ASUS Radeon RX 7700 XT TUF GAMING 12GB OC GR-ATIP-ASU-521 | 2 399 zł |
Karta graficzna Asus TUF Gaming Radeon RX 7700 XT OC 12GB GDDR6 (TUF-RX770 | 2 367 zł |
ASUS TUF Gaming AMD Radeon RX 7700 XT OC Edition, 12GB GDDR6 | 2 698 zł |
Asus Tuf Rx 7700xt Oc 12gb Gddr6 Graphic Card Posrebrzany 90YV0JK0-M0NA00 | 2 684 zł |
ASUS Radeon RX 7700 XT TUF Gaming 12GB GDDR6 - darmowy odbiór w 22 miastac | 2 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →