Відеокарта Asus Radeon RX 6400 DUAL
Відео 2Фото 10 |
Asus Radeon RX 6400 DUAL |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus Radeon RX 6400 DUAL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Radeon RX 6400 Dual 4 GB GDDR6/PCI Express 40/MHz/MHz 90YV0H90-M0NA00 | 659 zł |
ASUS Radeon RX 6400 DUAL - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 739 zł |
Karta graficzna Asus Dual Radeon RX 6400 4GB GDDR6 (DUAL-RX6400-4G) | 715 zł |
Karta Graficzna Asus Radeon Rx 6400 Dual 4Gb | 772 zł |
Asus Dual Rx6400 4gb Gddr6 Graphic Card Posrebrzany 1355378 | 800 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →