Karta graficzna Asus Radeon RX 6400 DUAL
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Asus Radeon RX 6400 DUAL |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus Radeon RX 6400 DUAL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Radeon RX 6400 Dual 4 GB GDDR6/PCI Express 40/MHz/MHz 90YV0H90-M0NA00 | 659 zł |
ASUS Radeon RX 6400 DUAL - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 739 zł |
Karta graficzna Asus Dual Radeon RX 6400 4GB GDDR6 (DUAL-RX6400-4G) | 715 zł |
Karta Graficzna Asus Radeon Rx 6400 Dual 4Gb | 772 zł |
Asus Dual Rx6400 4gb Gddr6 Graphic Card Posrebrzany 1355378 | 800 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →