Відеокарта MSI Radeon RX 6400 AERO ITX 4G
Відео 4Фото 5 |
MSI Radeon RX 6400 AERO ITX 4G |
|
Проста і компактна відеокарта зразка 2022 року, одна з найбільш бюджетних варіацій сучасної мікроархітектури AMD RDNA 2. Завдяки двослотовій системі охолодження і довжині всього 172 мм такий пристрій може стати чудовим рішенням для оснащення навіть компактних корпусів, у тому числі і формату HTPC. В цілому, пристрій позиціонується як рішення для збирання комп'ютерів бюджетного цінового діапазону, а також для роботи в парі з процесорами без інтегрованого графічного ядра.
Основу апаратної частини відеокарти MSI Radeon RX 6400 AERO ITX 4G складає графічний процесор Navi 24 та 4 ГБ пам'яті GDDR6. Але при цьому в розпорядженні чипа всього 768 потокових процесорів, а пам'ять використовує шину 64 біт. Загалом навіть можливостей цієї карти достатньо для того, щоб запускати сучасні ігри в FullHD роздільній здатності, але при цьому рівень якості графіки доведеться знижувати до середнього.
Система охолодження має радіатор, мідну теплову трубку і один вентилятор AERO ITX з унікальними лопатями для поліпшення розсіювання тепла за рахунок створення більшого повітряного потоку і тиску повітря. Така модель не вимагає підключення окремого конектора живлення, а рекомендована потужність БЖ для комп'ютера складає лише 350 Вт. Набір портів передбачає всього два роз'єми - HDMI v.2.1 і DisplayPort v.1.4a, що дозволяє створювати двомоніторні конфігурації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI Radeon RX 6400 AERO ITX 4G
Усі ціни 10 →MSI Karta graficzna do gier Radeon RX 6400 AERO ITX 4G - AMD RX 6400 GPU 2 | 613 zł |
MSI Radeon RX 6400 AERO ITX - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 607 zł |
MSI Radeon RX 6400 AERO ITX 4GB GDDR6 64bit FSR | 659 zł |
MSI Radeon Rx 6400 Aero Itx 4GB GDDR6 Video Card Gaming Editing Rendering | 926 zł |
MSI Radeon RX 6400 AERO ITX 4GB GDDR6 64bit FSR | 659 zł |