Відеокарта MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC
Фото 5 |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC |
|
Продуктивна ігрова відеокарта з ефективною двовентиляторною системою охолодження, яку можна віднести до моделей середнього рівня. Модель представлена на ринку в 2022 році та розрахована на оснащення продуктивних геймерських та робочих персональних комп'ютерів з моніторами підвищеного дозволу – аж до 8К. При цьому важливо відзначити, що на моменти виходу це була найменша за габаритами варіація відеокарти Radeon RX 6750 XT – довжина корпусу модифікації складає 249 мм.
У плані технологічної начинки відеокарта MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC є представником просунутої мікроархітектури AMD RDNA 2, а в її основі працює графічний процесор Navi 22, сконструйований по 7-нм техпроцесу. Він функціонує у зв'язці з великим масивом графічної пам'яті, що швидко діє, 12 Гб GDDR6 (шина 192-біт), що дозволяє задіяти найбільш деталізовані і реалістичні текстури максимального дозволу.
Не можна не відзначити апаратну підтримку API DirectX12 Ultimate, OpenGL 4.6 і Vulkan, а також фірмову технологію масштабування AMD FidelityFX (аналог Nvidia DLSS), яка в іграх, що підтримують цю функцію, дозволяє збільшувати дозвіл не жертвуючи заради цього продуктивністю. Загалом, ця картка легко «витягує» високі налаштування якості графіки при вирішенні QHD в іграх 2016-2022 років. Вентилятори MSI TORX Fan 3.0, згідно заяв виробника, забезпечують на 50% більш високий тиск повітря в порівнянні з класичними рішеннями. Підтримує швидкодіючий системний інтерфейс PCI-E Gen4 x16, працює з будь-якими актуальними моделями моніторів та VR-гарнітурами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC
Усі ціни 9 →Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X 12GB OC | 2 200 zł |
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X 12GB OC | 2 200 zł |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X OC 12GB GDDR6 192bit | 1 999 zł |
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X 12GB OC RADEON RX 6750 XT ME | 2 200 zł |
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X OC 12GB GDDR6 | 1 980 zł |