Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC
Відео 1Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC 8 ГБ / 2580 МГц16 ГБ / 2625 МГц |
|
Відеокарта середнього класу з універсальної лінійки MSI Ventus 2023 з акцентом на мінімалістичному оформленні та ефективному охолодженні. Плата помітно відрізняється від рефересної версії RTX 4060 Ti від NVIDIA ― її довжина становить 31 см, вона займає два слоти материнської плати, а для охолодження GPU та пам'яті використовуються 3 масивні вентилятори TORX FAN з підтримкою повністю безшумного пасивного режиму роботи Zero Frozr.
Виробник позиціонує цю відеокарту як заміну для GPU NVIDIA попередніх поколінь (RTX 2060 та 2060 Super) для ігор у роздільній здатності 1080p та 1440p. У плані чистої продуктивності MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC здатна легко забезпечити 60 FPS у будь-якому ігровому блокбастері 2022-2023 з максимальними налаштуваннями якості в роздільній здатності 1080p. За даними усереднених ігрових тестів RTX 4060 Ti в середньому на 6-8% обходить попередницю RTX 3060 Ti, але при цьому в середньому на 8% відстає від GeForce RTX 3070, з якою її спочатку порівнювали в багатьох оглядах.
А ось для ігор в 4K це не найкращий варіант, тому що їй не вистачає потужності GPU і 8 ГБ відеопам'яті. В основі графічного процесора лежить чип AD 106-350/351 з архітектурою Ada Lovelace, який виготовлений за покращеним 5-нм техпроцесом TSMC. Цей чип містить 4352 ядра CUDA та працює на частоті 2580 МГц. Об'єм відеопам'яті GDDR6 становить 8 ГБ (частота 18000 МГц), для обміну даними використовується 128-бітна шина з пропускною здатністю 288 Гбайт/с.
Карта підтримує всі технології, властиві відеокарт серії GeForce RTX 4000, включаючи технологію масштабування DLSS 3 з функцією генерації кадрів, трасування променів та апаратну підтримку кодувальника AV1. При всіх архітектурних поліпшеннях у RTX 4060 Ti від MSI також знижено енергоспоживання - на відміну від монструозних GPU минулих поколінь, яким були потрібні блоки живлення потужністю до 850 Вт, цілком вистачить БЖ на 500 - 550 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC
Усі ціни 26 →Msi Geforce Rtx 4060 Ti Ventus V515-016R Karta Graficzna Czarny 377 x 203 | 1 926 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Ventus 3X OC 8GB GDDRX6 128bit KGM | 1 979 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X OC 8GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0304 | 1 907 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 3X OC 8GB DLSS 3 | 1 970 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 3X OC 8GB GDDRX6 128bit GeForce RTX 4060 Ti | 2 039 zł |
Модификації MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC
Ціни на MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC | від 1 866 zł | 26 пропозицій | ||
MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 16G OC | від 2 185 zł | 12 пропозицій |