Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC
Zdjęcia 5 |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC |
|
Wydajna karta graficzna do gier z wydajnym systemem chłodzenia z dwoma wentylatorami, którą można zaklasyfikować jako zaawansowany model klasy średniej. Model został wprowadzony na rynek w 2022 roku i jest przeznaczony do wyposażenia wysokowydajnych komputerów osobistych do gier i pracy w monitory o wysokiej rozdzielczości – do 8K. Jednocześnie należy zauważyć, że w momencie wydania była to najmniejsza odmiana karty graficznej Radeon RX 6750 XT pod względem wymiarów - długość korpusu modyfikacji wynosi 249 mm.
Pod względem technologicznego „wypychania” karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC reprezentuje zaawansowaną mikroarchitekturę AMD RDNA 2 i jest oparta na procesorze graficznym Navi 22, zaprojektowanym w procesie 7 nm. Działa w połączeniu z dużą macierzą szybkiej 12 GB pamięci graficznej GDDR6 (magistrala 192-bitowa), co pozwala na korzystanie z najbardziej szczegółowych i realistycznych tekstur w maksymalnej rozdzielczości.
Należy zwrócić uwagę na wsparcie sprzętowe API DirectX12 Ultimate, OpenGL 4.6 i Vulkan, a także markową technologię skalowania AMD FidelityFX (analogiczną do Nvidia DLSS), która w grach obsługujących tę funkcję pozwala na zwiększenie rozdzielczości bez poświęcania za to wydajności. W sumie ta karta bez problemu „wyciąga” ustawienia wysokiej jakości grafiki w rozdzielczości QHD w grach z lat 2016-2022. Wentylatory MSI TORX Fan 3.0 według producenta zapewniają o 50% wyższe ciśnienie powietrza w porównaniu do klasycznych rozwiązań. Obsługuje szybki interfejs systemowy PCI-E Gen4 x16, współpracuje z dowolnymi aktualnymi modelami monitorów i zestawami VR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC
Wszystkie ceny 7 →MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC karta graficzna do gier - AMD RX 6750 | 1 994 zł |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X OC - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 3 699 zł |
Karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT Mech 2X OC 12GB GDDR6 | 1 980 zł |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X OC 12GB GDDR6 192bit | 1 999 zł |
Gamingowa karta graficzna MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC — 12 GB GDD | 2 042 zł |
MSI Radeon RX 6750 XT MECH 2X OC 12GB GDDR6 192bit | 1 999 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! msi Karta graficzna Radeon RX 6750 XT MECH 2X 12G OC | 1 970 zł |