Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G
Zdjęcia 7 |
MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G 12 GB / 2490 MHz12 GB / 2625 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Msi Geforce Rtx 4070 Gaming X Slim 12G V513-251R Karta Graficzna Czarny 30 | 2 849 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 Gaming X Slim 12G GDDRX6 192bit 3DP D | 2 957 zł |
MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0322 | 3 199 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 Gaming X Slim 12G GDDRX6 192bit 3DP D | 3 042 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 Gaming X Slim 12G GDDRX6 192bit 3DP D | 2 952 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G
Ceny na MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4070 GAMING SLIM 12G | od 3 199 zł | 2 oferty | ||
MSI GeForce RTX 4070 GAMING X SLIM 12G | od 2 760 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →