Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC
Wideo 11Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC |
|
Stosunkowo przystępna cenowo karta graficzna do gier klasy średniej 2021 oparta na procesorze graficznym Nvidia GA106 (8 nm) zbudowanym z wykorzystaniem najnowocześniejszej mikroarchitektury Ampere. Posiada imponującą ilość szybkiej pamięci graficznej GDDR6, fabrycznie przetaktowany procesor graficzny i zastosowanie wysoce wydajnego, autorskiego systemu chłodzenia z dwoma gniazdami, który jest wyposażony w trzy wentylatory osiowe Torx Fan 3.0 ze zoptymalizowanym wirnikiem.
Na uwagę zasługuje również technologia Zero Frozr, która całkowicie zatrzymuje obroty wentylatorów podczas bezczynności. Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC przeznaczona jest do użytku w systemach gamingowych ze średniej półki wyposażonych w monitory o rozdzielczości FullHD. Procesor graficzny GA106 z rdzeniami RT drugiej generacji jest w stanie tworzyć fotorealistyczne obrazy przy użyciu śledzenia promieni w czasie rzeczywistym z nowym poziomem wierności oświetlenia i odbić.
Udoskonalone rdzenie tensorowe trzeciej generacji umożliwiają zastrzeżoną technologię skalowania DLSS opartą na algorytmach głębokiego uczenia. W połączeniu z potężnym procesorem ta karta graficzna może zagwarantować wygodną liczbę klatek na sekundę w dowolnych projektach gier z lat 2015-2021 przy maksymalnych ustawieniach. Cyfrowe interfejsy DisplayPort 1.4 i HDMI 2.0b są gotowe do pracy z dowolnym monitorem i telewizorem LCD/OLED.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC
Wszystkie ceny 7 →MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X OC LHR - 12GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 564 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 Ventus 3X OC 12GB GDDR6 | 1 504 zł |
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC GPU 12GB GDRR6 ✅NEW SEALED SHIPS TOD | 1 600 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X OC 12GB GDDR6 | 1 502 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! msi Karta graficzna RTX 3060 VENTUS 3X OC 12GB GDDR6 1 | 1 449 zł |
Msi Nvidia Geforce Rtx 3060 Ventus 3x Oc 12gb Gddr6 Graphic Card Posrebrza | 2 172 zł |
MSI GeForce RTX 3060 Ventus X3 OC 12GB GDDR6 - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki | 1 379 zł |