Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X WHITE OC
Zdjęcia 6 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X WHITE OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X WHITE OC
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4070 Ti Super 16G Ventus 2X White OC - Karta graficzna 471 | 4 790 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER VENTUS 2X OC WHITE - 16GB GDDR6X RAM - Karta | 4 233 zł |
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G VENTUS 2X OC 256b biała | 3 978 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti Super VENTUS 2X White OC 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 3 999 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →