Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE 2X OC 12G (GV-N4070WF2OC-12GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE 2X OC 12G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE 2X OC 12G
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GeForce RTX 4070 WINDFORCE 2X OC 12G karta graficzna - 12 GB GDDR | 2 579 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 WindForce 2 V2 OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graf | 2 649 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 WindForce 2X OC 12GB | 2 579 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 WindForce 2X OC 12GB GV-N4070WF2 | 2 579 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →