Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AERO OC V2 12G (GV-N407TAERO OCV2-12GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AERO OC V2 12G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AERO OC V2 12G
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti AERO OC 12 GB karta graficzna - 12 GB DDRX6 2 | 4 556 zł |
Karta graficzna Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 4070 Ti Aero OC V2 12GB GDDR6X | 3 932 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti Aero OC V2 12GB GDDR6X 192bit | 3 797 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Aero OC V2 12GB DLSS 3 | 4 118 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Aero OC V2 12GB GDDR6X 192bit 3DP GV-N407TAER | 4 099 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →