Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 D6 8G (GV-N4060D6-8GD)
Фото 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 D6 8G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 D6 8G
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte GeForce RTX 4060 D6 8G GV-N4060D6-8GD | 1 555 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4060 D6 - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 501 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 D6 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 1 499 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 D6 8GB GDDR6 (GV-N4060D6-8GD) | 1 427 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 D6 8GB GDDR6 128bit DLSS 3 | 1 499 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →