Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G (GV-N408SWF3V2-16GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte Geforce Rtx 4080 Super Windforce V2 GV-N408SWF3V2-16GD Karta Graf | 4 989 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE OC V2 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0560 | 5 390 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Super Windforce V2 16G DLSS 3 | 4 849 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Super Windforce V2 16G DLSS 3 GV | 4 849 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →