Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G (GV-N408SWF3V2-16GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE V2 16G
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Geforce Rtx 4080 Super Windforce V2 GV-N408SWF3V2-16GD Karta Graf | 4 989 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4080 SUPER WindForce 3 V2 - 16GB GDDR6X RAM - Karta g | 4 999 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE OC V2 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0560 | 5 390 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Super Windforce V2 16G DLSS 3 | 4 849 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Super Windforce V2 16G DLSS 3 | 4 849 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →