Karta graficzna Gigabyte Radeon RX 6600 EAGLE 8G (GV-R66EAGLE-8GD)
Wideo 12Zdjęcia 15 |
Gigabyte Radeon RX 6600 EAGLE 8G |
|
Wydajna karta graficzna do gier klasy średniej wprowadzona na rynek w 2021 roku jako część dedykowanej linii gamingowej Gigabyte Eagle. Wśród głównych zalet tego modelu znajduje się procesor graficzny AMD Navi 23, zaprojektowany zgodnie z technologią procesu 7 nm, 8 GB pamięci wideo GDDR6 oraz zaawansowany system chłodzenia z 3 wentylatorami. Potrafi zapewnić komfortową rozgrywkę we wszystkich popularnych tytułach AAA z lat 2018-2021 przy maksymalnych ustawieniach graficznych w rozdzielczości FullHD lub na średnim-wysokim w QuadHD.
Gigabyte Radeon RX 6600 EAGLE 8G to najmłodszy model w rodzinie kart graficznych RDNA 2, ale oferuje sprzętową obsługę ray tracingu w czasie rzeczywistym, zapewniając realistyczne oświetlenie, odbicia i cienie. Technologia AMD FreeSync zapobiega rozrywaniu klatek, a Radeon Boost zapewnia dodatkową wydajność i responsywność. System chłodzenia WINDFORCE 3X jest wyposażony w trzy wentylatory 80mm o specjalnym kształcie wirnika i technologii odwróconej rotacji, a także w trzy kompozytowe miedziane ciepłowody z bezpośrednim dotknięciem GPU. Przy niewielkim obciążeniu karty graficznej system wyłącza wentylatory i przechodzi w całkowicie cichy tryb. Do połączenia wykorzystuje interfejs PCI-E Gen4 x16.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte Radeon RX 6600 EAGLE 8G
Wszystkie ceny 18 →Gigabyte GV-R66EAGLE-8GD GV-R66EAGLE-8GD Karta Graficzna Czarny | 949 zł |
Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 6600 EAGLE 8GB GDDR6 128bit 2DP/2HDMI K | 975 zł |
Karta graficzna GIGABYTE Radeon RX 6600 Eagle 8GB | 937 zł |
Gigabyte Radeon RX 6600 EAGLE 8GB GR-ATIP-GA-377 | 949 zł |
Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 6600 EAGLE 8GB GDDR6 128bit 2DP/2HDMI 7 | 1 003 zł |