Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G (GV-N4070GAMING OC-12GD)
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G |
|
Wielkogabarytowa i wydajna karta graficzna do gier pre-top z 2023 roku oparta na progresywnej mikroarchitekturze NVIDIA Ada Lovelace (2022, 5 nm). Należy do górnej części średniej półki cenowej, należy do uniwersalnej serii Gigabyte Gaming z naciskiem na możliwości gamingowe i wydajne chłodzenie. Przeznaczony dla wymagających graczy, pasjonatów i graczy e-sportowych, którzy planują grać w rozdzielczości 2K i nie chcą się w żaden sposób ograniczać.
Akcelerator oparty jest na potężnym GPU AD104 z 5888 procesorami strumieniowymi, fabrycznie podkręconym do 2565 MHz i wsparciem dla DirectX 12 Ultimate. Wyposażony w 12 GB pamięci graficznej GDDR6X, zapewnia płynną rozgrywkę do 100 FPS w większości hitów gamingowych ostatnich lat przy wysokich lub maksymalnych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 2K. Jak na rozdzielczość Full HD jego moc jest przesadzona, a spadki FPS w 4K gwarantowane.
Dzięki ulepszonym rdzeniom RT trzeciej generacji jest w stanie obsługiwać oświetlenie i cienie w grach wydajniej i bardziej realistycznie niż karty graficzne NVIDIA z przeszłości i przed rokiem. Otóż rdzenie tensorowe nauczono pracować z optycznym polem przepływowym, co jednocześnie podniosło jakość i wydajność algorytmów supersamplingu DLSS. Należy zauważyć, że DLSS 3.0 jest dostępny wyłącznie dla tej generacji i nie obsługuje procesorów graficznych z serii NVIDIA 3000.
Wersja Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G zauważalnie różni się od oryginalnego modelu NVIDII - płytka drukowana została rozciągnięta o 30 cm, zwiększono również powierzchnię chłodnicy i tylnej płyty, do chłodzenia zastosowano 3 firmowe wentylatory WindForce 3X, a sama płyta zajmuje 3 gniazda na płycie głównej. Pobór mocy urządzenia wynosi 200 W, aby nie ograniczać możliwości podkręcania, producent zaleca stosowanie go z zasilaczem o mocy 700 W. Inne przydatne właściwości akceleratora to podwójny BIOS, dokładne podświetlenie łopatek z obsługą systemu Gigabyte RGB Fusion, a także markowe narzędzia NVIDIA (Broadcast, Encoder, Reflex, Studio, RTX IO) do pracy z grafiką trójwymiarową , optymalizacja strumieniowania, zmniejszenie opóźnień transmisji sygnału z urządzeń sterujących, przyspieszenie ładowania tekstur itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12G
Wszystkie ceny 11 →Gigabyte Vga Gbt Rtx4070 Gaming Oc GV-N4070GAMING OC-12GD Karta Graficzna | 3 634 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Gaming OC GDDR6X 12GB GV-N4070GA | 3 499 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 GAMING OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0444 | 3 099 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Gaming OC 12GB | 3 299 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Gaming OC 12GB | 3 299 zł |