Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12G (GV-N407SAERO OC-12GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12G
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC karta graficzna - rdzeń 2565 MHz 1 | 3 199 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzn | 3 349 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 SUPER AERO OC 12G GDDR6X 192bit 3DP KGGB | 3 280 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER AERO OC 12GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0547 | 3 249 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Super Aero OC 12GB DLSS 3 | 3 400 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →