Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC (DUAL-RTX4070S-O12G-EVO)
Zdjęcia 13 |
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC 12 GB / 2505 MHz12 GB / 2550 MHz |
|
Karta graficzna Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC, będąca częścią linii gier Asus Dual na rok 2024, jest idealnym wyborem dla graczy ceniących stosunek jakości do ceny. Wyposażony w 12 GB pamięci GDDR6 i zasilany najnowocześniejszym procesorem graficznym AD104 z 7168 procesorami strumieniowymi, model ten gwarantuje wysoką wydajność w najbardziej wymagających grach. Częstotliwość pracy GPU sięga 2550 MHz, a do wymiany danych wykorzystywany jest 192-bitowy interfejs, dzięki czemu karta bez problemu radzi sobie z grami w rozdzielczości 2K przy maksymalnych ustawieniach graficznych.
Projekt karty jest lakoniczny i praktyczny, odzwierciedlając preferencje graczy, którzy nie chcą przepłacać za wygląd, oświetlenie i inne rzeczy, które nie wpływają bezpośrednio na wydajność. Wyróżnia się zastosowaniem efektywnego, autorskiego układu chłodzenia typu dual-slot z parą wentylatorów Axial-tech na podwójnych łożyskach kulkowych oraz wsparciem dla cichej, pasywnej pracy.
Wraz ze starszymi modelami z rodziny Ada Lovelace, model ten obsługuje najnowsze technologie NVIDIA, w tym zaawansowane rdzenie ray tracingu, nową generację rdzeni Tensor, które umożliwiają DLSS 3 i zmianę kolejności wykonywania shaderów w celu poprawy wydajności i jakości obrazu. Innowacyjny system DLSS 3 z Frame Generation i Optical Flow Accelerator pomaga tworzyć dodatkowe interpolowane klatki, znacząco poprawiając płynność rozgrywki.
Ogólnie rzecz biorąc, procesor graficzny Asus jest w stanie zapewnić stabilną liczbę klatek na sekundę na poziomie 60 klatek na sekundę przy wysokich/maksymalnych ustawieniach graficznych i rozdzielczości 2K w najpiękniejszych hitach gier ostatnich lat, w tym Cyberpunk 2077, Baldur's Gate 3, Alan Wake 2 i Lies Of P. W porównaniu do poprzednika, RTX 4070, wydajność w grach wzrosła o prawie 25%.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC
Wszystkie ceny 22 →ASUS Dual GeForce RTX 4070 SUPER EVO OC Edition 12 GB GDDR6X karta graficz | 2 899 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO OC - 12GB GDDR6X RAM - Karta graficzn | 3 099 zł |
Asus Karta graficzna GeForce RTX 4070 SUPER EVO OC 12G GDDRX6 192bit KGASU | 3 159 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL OC EVO 12GB DLSS 3 GR-GFP-ASU-0616 | 3 149 zł |
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 4070 Super Evo OC 12GB | 3 027 zł |
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC
Ceny na Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO | od 2 849 zł | 21 oferta | ||
Asus GeForce RTX 4070 SUPER Dual EVO OC | od 2 899 zł | 22 oferty |