Karta graficzna Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC
Zdjęcia 19 |
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC 24 GB / 2550 MHz24 GB / 2640 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Rog Strix 90YV0ID2-M0NA00 Karta Graficzna Biały 24 GB | 9 046 zł |
ASUS GeForce RTX 4090 ROG STRIX Gaming OC 24GB WHITE DLSS 3 GR-GFP-ASU-047 | 9 990 zł |
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC 24GB | 10 240 zł |
Karta graficzna ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC 24GB ROG-STRIX-RTX4090- | 10 240 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC
Ceny na Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White | od 8 956 zł | 7 oferty | ||
Asus GeForce RTX 4090 ROG Strix 24GB White OC | od 9 046 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →